Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Правила переносу є не надто складними, однак, ця тема є важливою для грамотності учня та досить тісно повʼязаною з вивченням морфемного складу слова. Не завжди є можливість вмістити слова у одному рядку. Досить часто переносити на наступний ціле слово – значить залишати ще досить великий «шматок» рядка порожнім, тоді як залишити там все слово цілком просто не виходить. Ось і доводиться переносити. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з основами правил переносу.

    На екрані перед учнем зображено кілька різних слів. Між ними нема нічого спільного – ані морфемний склад, ані лексичне значення. Кожне з них супроводжується ілюстрацією, яка зображає те, що це слово називає. Малюнки грають суто естетичну роль та доповнюють візуальний ряд завдання, роблячи його більш цікавим для виконання та різноманітним. Всі слова, які розміщено на екрані перед учнем, розділяються на дві частини згідно з тим переносом, який пропонує вправа. Слід вибрати правильний варіант, тобто те єдине слово, яке було перенесено без помилок. Перенос виражається у дефісі між літерами слова. Учень вже знає загальні правила: не можна залишати або переносити одну літеру; не можна розбивати склад; бажано виконувати по морфемний перенос тоді, коли це не суперечить попереднім правилам. Шукаючи правильний варіант на кожному етапі, школяр знайомиться з неправильними – і це навіть важливіше, адже дитина має можливість порівняти між собою ці варіанти і зрозуміти, чому саме ті чи інші вважаються помилковими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Вибираємо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися