Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує тему опрацювання граматичних категорій іменника, однак, формат подачі інформації дещо відрізняється від попередніх завдань такого роду. Йде мова про виправлення помилок у вже готових завданнях, чим і займеться дитина, рухаючись між рівнями даної вправи.

    На екрані перед учнем міститься зображення речення – нового для кожного наступного етапу завдання. У ньому вжито іменник у неправильному відмінку. Саме це слово виділено іншим кольором, тож шукати його не доведеться. Натомість учню пропонується виправити помилку у вжитку цього слова. У формулюванні завдання, яке знаходиться над реченням, вказано, яким має бути слово, котре слід виправити, наприклад, на питання якого відмінка воно має відповідати. Дитина задає це питання слову, розуміє, що закінчення, наявне тут, вжито помилково, і змінює його на нове. Варіанти закінчень містяться під реченням, при чому вони оформлені як те, що надається школяру іншим персонажем, котрий ніби допомагає дитині і посилює інтерактивність та ігровий аспект завдання. Школяр по черзі аналізує морфеми, які йому пропонуються і знаходить ту одну, котра дійсно перетворює слово на таке, що відповідає наданому у завданні критерію. Коли учень виправляє слово, то робить все речення більш цілісним та зрозумілим.

    Таким чином, дитина розуміє, що правильне використання граматичних форм іменників є важливим і в більших масштабах, ніж лише для одного слова. На кожному етапі учня чекає не лише нове речення, а й нова форма помилки, задля виправлення якої доведеться використати весь свій багаж знань, присвячених граматичним формам цих слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Виправляємо помилки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися