Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Учень, дійшовши до цього завдання, вже, скоріше за все, торкався теми правопису частки «не» з дієсловами. Однак, ця тема досить обʼємна, тож їй варто приділити додаткову увагу, виділивши для вивчення окреме завдання. Правило вживання «не» з дієсловами досить просте й однозначне – ця частка завжди пишеться окремо, і виключенням є випадки, коли без неї дієслово не вживається в сучасній українській мові. Таким чином, якщо учень бачить той чи інший варіант правопису дієслова з часткою «не», він, аби переконатись у правильності цього варіанта, має проаналізувати це дієслово без неї, аби визначити, чи правильною є наявна форма. Саме такий формат роботи й пропонується тут.

   На екрані перед учнем міститься дієслово – одне та нове для кожного наступного етапу завдання. форма написання лише одна, і дитина має визначити, чи правильна вона, чи ні. Під словом містяться відповідні варіанти відповіді, які тримають персонажі. Образи цих героїв урізноманітнюють вправу та додають їй інтерактивності. Отже, школяр аналізує дієслово, розуміє, чи правильно вжиту частку «не», після чого схвалює або заперечує правильність наявного варіанту. Після цього – проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічний набір дій, але слово буде вже іншим.

    У ході виконання цього завдання учень познайомиться з випадками вживання дієслів, які без «не» не використовуються. Таких випадків відносно небагато в активній лексиці, тож дана вправа є досить важливою, адже дає можливість познайомитись з більшістю з них.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.11
Визначаємо правильне написання "не" з дієсловами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися