Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Іменник, як вже знає дитина, є самостійною частиною мови, яка означає назву обʼєкта, предмета або особи і відповідає на питання «хто?» або «що?». Відповідно іменники можна розділити на дві великі групи: загальні назви та власні, тобто імена, які можуть присвоюватись як живим істотам, скажімо, людям, так і неживим обʼєктам, наприклад, річкам та містам. У написанні власні назви мають лише одну відмінність від загальних – вони починаються з великої літери не лише у випадках, коли стоять на початку речення, а й взагалі завжди.

    У ході виконання даного завдання школяр тренуватиметься працювати з власними і загальними назвами, вибираючи, яку саме літеру поставити першою у відповідному слові. На кожному етапі завдання перед учнем міститься зображення тої чи іншої фрази. Речення є пізнавальним та може містити цікаві відомості та факти, які супроводжуються відповідними малюнками, яскравими й деталізованими. У реченні містять іменники обох видів. Перші літери в іменниках пропущені. На їхньому місці просто порожні клітинки. Під фразою є літери, котрі треба туди помістити, причому в обох формах: як великі, так і малі. Учень читає речення, послідовно опрацьовуючи кожне слово, після чого вирішує, яку саме букву ставити на початку кожного з іменників. Власні назви  - це імена людей, прізвища та по-батькові, назви географічних локацій, в тому числі міст, регіонів, гір тощо; імена персонажів, клички тварин тощо. Якщо назву можна асоціювати з конкретним обʼєктом опрацювання (незалежно від того, чи ця назва є унікальною, чи ні, адже є тезки, і їхні імена також пишуться з великої літери), значить це – його імʼя, тож писати його слід з великої літери. Перше слово в реченні, звісно, теж пишеться з великої букви, при чому завжди.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.7
Визначаємо правильне написання слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися