Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дитина вже знайома з явищем синонімії, коли слова, котрі не повʼязані морфемно, не мають схожості в написанні та звучанні, мають схоже лексичне значення. Вивчаючи іменник як частину мови, дитина знайомиться з синонімію наново у ході виконання даного завдання.

    На екрані перед учнем міститься певне початкове слово. По іншу сторону від нього відносно тире знаходиться порожня ділянка. Туди необхідно перенести один з варіантів, які претендують на роль синоніма до поданого слова. Відповіді знаходяться під ним, і підходить з них лише одна. Коли учень знаходить правильний, то переносить у цю порожню ділянку після тире, після чого проходить на новий етап завдання до аналогічного випадку, де синонім доведеться вибирати вже для іншого слова.

    Особливість цього завдання в тому, що воно дає можливість на прикладі іменників розібратись в особливостях значень слів, з якими доведеться працювати. Адже лексичне значення кожного іменника є багатоскладовим, хоча ми здебільшого цього не розуміємо. Наприклад, промовляючи як слово «дім», так і слово «школа», школяр має на увазі певне приміщення. Однак, їхня роль настільки відмінна, що для слова «житло» лише перше з наведеної пари є синонімічним. Кожного разу, рухаючись між етапами вправи, дитина стикається зі словами, які асоціативно можуть бути повʼязаними, однак, з-поміж усіх варіантів для наведеного у робочій зоні слова синонімом може бути лише один-єдиний іменник. При цьому увага до виконання завдання привертається за рахунок наявності різноманітних малюнків, які повʼязані з тим, що називаються синонімічні слова.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Визначаємо слова, подібні за значенням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися