Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

     Знання алфавіту є важливою базою для подальшого вивчення української мови. Однак, складність у тому, що абетку можна лише завчити. А механічне вивчення того чи іншого матеріалу швидко набридає дитині, тож ефективність завдання падає. Щоб цього не сталось, одна і та ж тема подається через різні за сюжетом вправи.

     Якщо попереднє завдання було присвячене доповненню правильно зображеної, але неповної абетки, то цього разу учень зіштовхнеться з алфавітом, де є всі букви. Однак, серед них є кілька, які не на своєму місці. Сюжетна основа теж інша. На цей раз плутанина в абетці представ результатом дій злої відьми. Слід розчаклувати абетку, щоб відновити правильність мови.

    Отже, на екрані перед учнем міститься зображення всієї абетки, однак у певній її частині змінений порядок літер. Дитина аналізує алфавіт, знаходить, які саме букви треба змінити за порядком зображення, після чого розташовує їх правильно. На наступному етапі завдання слід виконати аналогічний набір дій, але переплутаною є вже інша пара букв.

    Між цим завданням і попереднім є кілька важливих відмінностей. Зокрема, цього разу всі букви зображено в одному кольорі. Це не випадково: велика кількість однокольорових символів плутає дитину, тож їй доводиться докладати більших зусиль, аби не загубитись у ряді літер. Цього разу дитина працює з маленькими літерами, а не з великими, котрі використовуються на початку речень, імен та в абревіатурах. Таким чином знання алфавіту закріплюється на більш глибокому рівні, а нова механіка виконання вправи робить завдання більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Зачарована абетка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися