Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Завдяки уроку, який дитина отримала, виконуючи попереднє завдання, школяр знає, що деякі іменники можуть містити два кореня. В такому випадку вони утворюються від поєднання двох самостійних слів у одну мовну одиницю. Це дозволяє використовувати словотвір іменників для більшої лаконічності мови. Особливість творчого підходу до української мови як раз в тому і полягає, що у мовця є можливість як зробити повідомлення більш багатослівним, докладним, так і зробити його більш стислим, заміна цілого виразу на один іменник використовується саме з цією метою.

    На екрані перед учнем міститься зображення багатоелементної ілюстрації, яка підписана цілим словосполученням. Воно описує зображений обʼєкт, однак, не обовʼязково використовувати цілу комбінацію слів. Можна обійтись і одним. Учень вже знає, що іменник можна утворити і шляхом поєднання двох коренів, однак, цей шлях – не єдиний. Під словосполученням є кілька варіантів слів, лаконічних, простих і таких, що не містять у собі коренів елементів словосполучення. Серед них є одне слово, яке цілком може замінити цілу фразу, не маючи спільних елементів ані з жодною її частиною. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб дитина знайшла це слово і перемістила по іншу сторону від тире. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап завдання ,де треба буде нове словосполучення замінити іншим словом. Відповідно і малюнок, котрий супроводжує словесний компонент вправи, буде інший. При цьому як мінімум два варіанти з них є досить близькими між собою, однак, лише один з них дійсно підходить для того, щоб замінити конкретне словосполучення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
Заміняємо вираз іменником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися