Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Іменник є першою частиною мови, яку вивчає дитина. Він – самостійна частина мови, яка означає предмет або явище та відповідає на питання «хто?» та «що?», змінюючись граматично за категоріями роду, числа та відмінку.

    У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розпізнавати іменники з-поміж інших частин мови. Ця вправа робить досить суттєвий акцент на сюжетній складовій. На екрані  міститься зображення багатокомпонентного деталізованого малюнку, де зображено головного героя міні-сюжету, якому треба допомогти. Наприклад, астронавту, що відкрив нову планету, необхідно допомогти назвати це нове небесне тіло. Варіанти назви містяться неподалік – вони літають навколо, як метеорити, але до таблички, де має значитись імʼя нової планети, підійде лише один з варіантів – той, котрий представлений іменником. Кожен з варіантів представляє певну частину мови, але іменник – лише один. Він єдиний підходить для того, щоб грати роль назви, адже саме іменники називають обʼєкти та явища. Як знайти цю частину мови? Необхідно до кожного слова поставити питання. Те, яке відповідає на «хто?» або «що?» і є іменником. Вибравши правильне слово та перемістивши його у потрібну ділянку ілюстрації, учень проходить на наступний етап вправи, де необхідно виконати аналогічний набір дій.

    Загалом, виконання завдання є легким і має на меті просто нагадати дитині, як саме іменник відрізняється серед інших частин мови. Однак, як вправа, що відкриває низку завдань, присвячених цій частині мови, вона є важливою, адже робить потрібний акцент на властивостях іменників.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Знаходимо іменник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися