Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

     Граматичні категорії іменників різноманітні. Рід, число, відмінок, відміна – всі вони мають по кілька варіацій, і в кожному слові, що належить до цієї частини мови, спостерігається своєрідна комбінація цих категорій, при тому, що деякі з них ще й змінні, наприклад, іменник цілком можна змінити за числом та родом. У ході виконання цього завдання дитина використовуватиме ту чи іншу граматичну категорію як критерій для пошуків певного іменника.

    На екрані перед учнем міститься зображення речення – нового для кожного наступного етапу. Текст речення супроводжується малюнками, які його ілюструють. Над ним – формулювання завдання, де вказано, який саме іменник необхідно знайти цього разу. Задачка завжди особлива. Наприклад, треба знайти єдиний іменник в реченні, що може вживатись лише в однині чи лише у множині, або спільного роду тощо. Таким чином, учень на практиці закріплює знання всіх граматичних категорій слів, що належать до цієї частини мови, знайомлячись з досить особливими випадками і запамʼятовуючи їх для майбутнього використання.

     Складність виконання вправи (і водночас те, що робить її дійсно цікавою) полягає у зміні критеріїв для пошуку. На одному етапі це рід, на іншому – особлива форма числа тощо. Таким чином, ця вправа дещо узагальнює знання дитини, присвячені цій темі, а також вимагає від учня досить впевненого розуміння граматики іменників. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.8
Знаходимо певний іменник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися