Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Загалом, якщо не заглиблюватись у цю тему і залишатись в рамках шкільної програми, граматика української мови традиційно має три часи: теперішній, минулий та майбутній. Кожен має свої особливості, кожен істотно відрізняється від інших. І, що важливо, переплутати дієслова, що мають тотожне лексичне значення, але різні форми часу, означає викликати серйозну плутанину.

    У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити дієслова, що мають форму теперішнього часу. Концентрація уваги саме на ньому не є випадковою. Преш за все, варто зазначити, що дієслова теперішнього часу є, мабуть, найбільш уживаними. Справа в тому, що ці дієслова використовуються в кількох випадках. Вони виражають дію, яка відбувається на момент мовлення, тобто прямо зараз, як от у фразі «зараз я літаю на гелікоптері». Також вони можуть називати дію, яка відбувається як би «загалом», тобто не має привʼязки з часом. Скажімо, так використовується дієслово у фразі «я ходжу до школи». Дієслово теперішнього часу виражає процес, який відбувається регулярно. Тож знати правильну форму вжитку цього часу важливо.

    На екрані міститься зображення певної ілюстрації. Під нею – кілька дієслів, що мають тотожне лексичне значення ,але вжиті в різних формах часу. Завдання завжди одне й те саме – знайти та виділити дієслово теперішнього часу. Після цього воно стає частиною ілюстрації, досить гармонійно приєднуючись до її композиції, а школяр проходить на новий етап до нового набору дієслівних форм.  Одноманітність механіки виконання завдання компенсується різноманіттям малюнків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.5
Знаходимо теперішній час
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися