Триває наша подорож країною мови. Просто зараз ми відвідуємо гостинне царство текстів, і Вчитель знову і знову знаходить для нас напрочуд цікаву інформацію про його жителів. На минулому уроці ми розпочали знайомство з типами тексту. Учитель пояснив нам, що будь-який текст має тему та мету. Залежно від мети тексти розрізняють на типи. Минулого разу ми познайомилися з текстом-розповіддю.

На сьогоднішньому уроці Вчитель познайомить нас із текстом-описом. Як і минулого разу, він пояснить, за якими ключовими ознаками ми можемо визначити цей тип тексту, та в чому його особливість. Разом ми прослухаємо теоретичний матеріал, а приклади детально розберемо під наглядом і з допомогою Вчителя. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Урок обіцяє бути насиченим і динамічним. Але тема складна й потребуватиме від нас зосередженості й уваги. Хто ж допоможе нам не нудьгувати під час уроку і якнайкраще запам’ятати новий матеріал? Звісно, як і зазвичай, до нас завітають бажані гості, які точно вміють перетворити урок на справжню веселу гру, змусити нові знання чарівно і швидко запам’ятатися! Нам допомагатимуть яскраві ілюстрації і веселі персонажі. Тож нудьгувати під час уроку точно не доведеться!