Ми все ще в дорозі. Подорож країною мови триває. Саме от зараз ми гостюємо в царстві звуків та літер, і Вчитель знову і знову дивує нас новими цікавинками про них. На минулому уроці ми разом з Учителем дослідили явище подовження приголосних звуків. Згадали, як подовження приголосних відображається на письмі й одержали від Учителя сувенір — приказку-запам’яталочку з усіма звуками, які подовжуються в українській мові.

Сьогодні Вчитель нагадає нам одну з найцікавіших сторінок минулих подорожей. На цьому уроці ми поговоримо про звукову модель слова. Ми згадаємо умовні позначки, а разом із ними мимохіть мусимо згадати і весь пройдений раніше матеріал про голосні і приголосні звуки та їхню класифікацію. Потім Учитель допоможе нам побудувати звукові моделі кількох слів і дасть завдання для самостійного опрацювання.

Цей урок точно обіцяє бути насиченим і динамічним. Ми будемо виконувати складні вправи, які вимагатимуть максимальної зосередженості й уваги. Але Вчитель точно знає, кого треба кликати на допомогу. До нас завітають яскраві ілюстрації і привітні персонажі. Вони перетворять урок на цікаву захоплюючу гру й допоможуть із легкістю впоратися із завданнями. Звісно, у такій атмосфері новий матеріал запам’ятається якнайкраще!