Ми продовжуємо подорож країною мови, і наразі триває наш візит до царства іменників. На минулому уроці Вчитель нагадав нам про форми однини та множини й пояснив, що це — граматична категорія, яка допомагає зрозуміти, чи йдеться про один предмет, чи про кілька. Ми також дізналися, що одне й те саме слово, але в різних формах, називає й кілька однорідних предметів, й один такий предмет.

На сьогоднішньому уроці Вчитель розповість нам про те, що в українській мові є іменники, які вживаються винятково в множині й не мають форми однини. Він пояснить, які саме групи іменників мають таку властивість, і за якою спільною рисою їх можна виділити.

Сьогоднішній урок обіцяє бути насиченим новою інформацією й вимагатиме від нас зосередженості й уваги. Тому, замість самостійних тренувальних вправ, ми розберемо докладні приклади з допомогою Вчителя.

Як і зазвичай, до нас завітають бажані гості! Привітні персонажі стануть нашими провідниками у великому масиві нових знань, а яскраві ілюстрації допоможуть краще засвоїти матеріал і перетворять урок на цікаву гру. З такими вправними помічниками, як у нашого Вчителя геть неможливо нудьгувати під час уроку. Наш формат — це навчання під час веселої гри!