Ми й далі подорожуємо країною мови і просто зараз гостюємо в царстві морфем. Уже кілька уроків поспіль вивчаємо нову, напрочуд цікаву інформацію про корені слів. На минулому уроці ми дослідили явище чергування голосних звуків у коренях слів під час зміни граматичної форми слова або утворення спільнокореневих слів.

На сьогоднішньому уроці Вчитель розповість нам, що часом у коренях слів можуть змінюватися також і приголосні звуки. Це явище теж називається чергуванням звуків і відбувається за тих самих умов, що й чергування голосних. Вчитель пояснить, які приголосні звуки здебільшого чергуються в коренях слів та наведе найпоширеніші випадки такого чергування. Викладений теоретичний матеріал він, як і зазвичай, підкріпить детальними прикладами. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

На нас чекає напрочуд насичений і динамічний урок. Тема складна й об’ємна, тож упродовж її вивчення нам не обійтися без допомоги. І вона не забариться! Адже весела вдача Вчителя та його талант справжнього гіда перетворюють кожний урок на захоплюючу екскурсію. А яскраві ілюстрації і привітні персонажі не залишають нас наодинці зі складними темами. Звісно ж, як і зазвичай, вони додадуть уроку елементів гри й у жодному разі не дадуть нам нудьгувати. А що може бути краще, ніж навчатися граючи?!