Прес-центр

Тут можна зустріти новини про освіту, виховання дітей та особливості вивчення різних предметів.

На нашій освітній платформі з’явився курс ЗНО з математики

22 Травня 2020
Маємо чудові новини для випускників та абітурієнтів. З’явився ще один ресурс для підготовки до ЗНО з математики! Тепер - на нашій освітній платформі Learning.ua.

На Learning.ua відкрився новий курс з української мови!

23 Квітня 2020
У нас є круті новини! Тепер на нашій онлайн-платформі відкрився новий рівень з української мови для учнів 9-го класу!

На нашій платформі відкрився новий рівень для підготовки ...

26 Березня 2020
Команда Learning.ua рада поділитися з вами ще одним новим курсом для підготовки до ЗНО! Цього разу ми розробили рівень з біології. Коротко про нього вже у матеріалі.

На платформі Learning.ua з’явився новий курс для ...

06 Березня 2020
Маємо чудові новини для випускників та абітурієнтів. З’явився ще один ресурс для підготовки до ЗНО з історії України! Тепер - на нашій освітній платформі Learning.ua.

На нашій освітній платформі відкрився 10-й клас з ...

14 Лютого 2020
Команда Learning.ua рада потішити неймовірними новинами. Наш сайт поповнився новим освітнім рівнем з математики. Тепер до нас мають змогу долучитися учні 10 класів. Що чекає на цьому курсі, ...

Відкрито курси ЗНО з української мови та літератури на ...

24 Січня 2020
Відтепер на освітній платформі Learning.ua майбутні абітурієнти мають змогу проходити підготовку до ЗНО з української мови та літератури! Що включає новий рівень та на що сподіватися школярам, ми ...

На Learning.ua з’явився новий розділ для учнів

20 Грудня 2019
Платформа Learning.ua продовжує тішити учнів новинками. Цього разу сайт поповнився розділом читання. Детальніше про те, що чекає на користувачів платформи, читайте у цій новині.

На Learning.ua запустився новий курс з хімії!

17 Грудня 2019
Маємо надзвичайно круті новини! Тепер на нашій освітній платформі учні можуть вивчати хімію для підготовки до ЗНО! Новий рівень із цього предмета вже доступний на сайті Learning.ua. У цьому матеріалі ...

На освітній платформі Learning.ua відкрився новий курс!

06 Грудня 2019
На нашій платформі неймовірні новини! Ми запустили ще один рівень з математики. Відтепер доступ до значної бази інтерактивних завдань отримали учні 9 класів. Розповідаємо, що чекає на них!
Показати ще