Найбільша освітня
онлайн-платформа

Інтерактивні завдання, цікаві задачі, ігри, нагороди та сертифікати для малюків і школярів.
Маленька дівчинка супергерой

Навчання за міжнародними та українськими стандартами

Програми та завдання розроблені згідно з міжнародними стандартами Common Core та новими Державними стандартами МОН України для поглибленого вивчення предметів.
Хлопчик як Ейнштейн з крейдою

Математика на практиці

Де застосувати знання з математики? Велика кількість практичних завдань сформують у дитини навички, без яких не обійтись у реальному житті.
Задоволений хлопчик в окулярах з метеликом

Онлайн-платформа формування навичок та удосконалення техніки читання

Захопливі сюжети, інтерактивна подача та завдання, що утримують увагу й зацікавленість. Тепер, з Learning.ua, діти вміють і люблять самостійно читати!
Задоволений хлопчик в окулярах

Мовна лінія

Минули часи диктантів та нудних вправ. Українська мова оживає разом з Learning.ua!
Задоволена дівчинка в окулярах

Мотивуй та контролюй

Зв'язок між вчителями та учнями, батьками та дітьми стає простим, як ніколи! Перевіряйте домашні завдання та слідкуйте онлайн за прогресом ваших дітей.
Задоволений хлопчик в випускний капелюсі
Обрати рівень
Приготуйся, починаємо гру! Попереду на тебе чекають математичні лабіринти та приховані скарби.
Малюки
3-4 роки
Інтерактивні ігри, загадки та завдання для розвитку головних навиків та вмінь, що допоможуть дитині зробити перші кроки у доросле життя.
Дошкільнята
4-6 років
Готуємося до школи разом! Цікаві уроки, якскаві ігри та улюблені персонажі — навчання може бути цікавим!
Перший клас
6-7 років
Супровід та допомога першокласникам з математикою та рідною мовою. Яскраві тренажери, з якими навчання стане цікавішим за шкільні перерви!
Другий клас
7-8 років
Навіть найскладніші теми другого класу здаються легкими через призму ігрових тренажерів. Більше жодних «домашок», а лише цікаве та якісне навчання!
Третій клас
8-9 років
Закріплюємо знання з математики та української мови разом із улюбленими персонажами, якравими уроками та креативними завданнями. Навчання більше не може бути нудним!
Четвертий клас
9-10 років
Готуємось до середньої школи просто: цей рівень допоможе розібратись із складними задачами, вправами та правилами не тільки в зошитах, але і у житті!
П'ятий клас
10-11 років
У середню школу із впевненістю! Завдання, що допоможуть розібратись навіть із найскладнішими темами та значно розвинути логічне та абстрактне мислення.
Шостий клас
11-12 років
6 клас — особливо важливий етап в житті учня. Наш курс вправ доводить, що навчання — це не просто урок/перерва, а цікавий світ знань та перемог!
Сьомий клас
12-13 років
Курс вправ для 7 класу доводять, що навіть складні теми можна опановувати за допомогою цікавих ігор і креативних завдань в будь-який зручний час. Навчаймося разом!
Восьмий клас
13-14 років
Складність тем у 8 класі значно зросла. Але разом із улюбленими героями та інтерактивними завданнями ми успішно подолаємо цей рік разом! Навчання може бути цікавим.
Дев'ятий клас
14-15 років
Складність тем у 9 класі значно зросла. Але разом із улюбленими героями та інтерактивними завданнями ми успішно подолаємо цей рік разом! Навчання може бути цікавим.
Десятий клас
15-16 років
Складність тем у 10 класі значно зросла. Але разом із улюбленими героями та інтерактивними завданнями ми успішно подолаємо цей рік разом! Навчання може бути цікавим.
Одинадцятий клас
16-17 років
Рівень перебуває у розробці
Дванадцятий клас
17-18 років
Курси іноземних мов
Відтепер Ви можете вивчати англійську мову разом з learning.ua!
Скоро
Інтерактивні завдання з математики для одинадцятого класу та української мови для одинадцятого класу

Наші переваги

На Learning.ua навчання стає цікавою грою! Це гра за правилами освітніх стандартів. Гра з серйозними результатами, які можна перевірити
Нагороди
Здобувати нові знання легше, якщо навчання подається як гра. Кожна вправа сайту являє собою рівень цієї гри, долаючи який дитина отримує винагороди - цікаві міні-ігри, які дають змогу відволіктись і відпочити.
Детальніше
Стандарти освіти
Щоб досягти ефективності у викладенні матеріалу, ми врахували дійсні стандарти Міністерства освіти і науки України та міжнародні стандарти Common Core, які були успішно впроваджені у США.
Детальніше
Аналітика
Ми створили механізм, який відображає досягнення учня, темпи та слабкі місця. Мета сторінки Аналітика – показати дитині не оцінки,а дані,які об'єктивно показують результати, та куди і як потрібно рухатись далі.
Детальніше
Новi публiкацii
70
0
5/5
від Марини Корольчук
23 Жовтня 2020

7 творчих конкурсів для школярів та студентів

Як проходять осінні канікули ваших школяриків? Ми сьогодні для них підготували багато цікавих та оригінальних ...
351
0
5/5
від Марини Корольчук
21 Жовтня 2020

Особливості ЗНО, ДПА та вступної кампанії в 2021 році

Дати іспитів, терміни реєстрації, основні зміни в тестуванні та умовах вступу до закладів вищої освіти ...
645
0
4.6/5
від Марини Корольчук
15 Жовтня 2020

Як зміцнити імунітет дитини восени?

Перед батьками гостро стоїть питання підтримки імунітету дитини. Тому ми вирішили нагадати вам прості, але ...
Відгуки
Аватарка
Мені подобається !!!
Аватарка
Програма супер! Цікаво займатися багато різних тем зарас відмінниця в школі . Знаю багато тем наперед!!! Дякуююююююю!!!!
Аватарка
Дуже цікава стаття,змістовна,актуальна.Дякую .Буду з задоволеням ще читати ваші статті.
Аватарка
Мне очень нравица ваш сайт. Я с вами с начала проэкта!!!математика мой любимый урок на вашем сайте!!!ТАК ДЕРЖАТЬ!!!!!!!!!!!!!!❤️
Аватарка
Класні завдання!!!! Так цікаво заходити на цей сайт і тренуватися, Рекомендую всім!!!! P.S. Редакторам сайту окрема подяка!
Аватарка
Игра очень интересная, развивающиея, просто супер! Всем рекомендую! Особенно детям которым надо подтянуть математику. Сайт серьёзно крутой:).
Аватарка
Дужеее класний сайт!!!!!!!!!!!!!!!! Обожнюю тут займатися
Аватарка
Чудова платформа та супер-команда творців learning.ua!
Аватарка
Круто!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...
Аватарка
мені сподобався цей сайт! і скажу що не всі завдання були простими.