Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина вже розібралась у тому, яку роль грають розряди частин десяткового дробу, як на них впливають круглі числа при множенні та діленні, настає момент, коли треба зробити наступний крок у вивченні цієї теми, а саме – виконання типових прикладів на ділення з числами, які включають в себе значущі цифри, крім одиниці, як у діленого, так у дільнику. Таким є це завдання. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з десятковим дробом в якості одного або двох елементів і обовʼязковою дією ділення. Необхідно виконати цю дію і знайти відповідь на приклад. Власне, зробити це не складно: здебільшого дитині доведеться працювати з двоцифровими та одноцифровими числами, в тому числі і якщо це десяткові дроби. Оскільки механіка взаємодії між числами не змінюється в залежності від того, чи йде мова про цілі числа, чи про дроби, саме ділення не стане проблемою. Інша справа, щоб учень правильно визначив розрядність частки. Саме для того, щоб дитина напрацювала це вміння, всі варіанти відповіді, які знаходяться під виразом, мають правильну розрядність – залишається лише визначити, який з них дійсно є результатом обчислень. Наприклад,  якщо «2,4» розділити на «8», то це все рівно, що розділити на це ж число «24», проте трійка знаходитиметься за нулем після коми, тобто частка виглядатиме як «0,3». Рухаючись між етапами цього завдання, дитина запамʼятовує, як взаємодіють розряди при діленні десяткових дробів на цілі числа, та те, скільки символів входить до частки і чому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.7
Частка з десятковим дробом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися