Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дроби, особливо мішані числа, мають досить велику кількість цифрових компонентів: і цілі числа, які за розміром відрізняються від елементів дробів, і дробовий компонент, що містить як чисельник, так і знаменник. У ході виконання цього завдання дитина визначатиме, чого саме, яких елементів, не вистачає у тих чи інших прикладах, що містять мішані числа. На екрані перед учнем міститься приклад, що містить саме такі поєднання дробів та цілих чисел – і для кожного наступного етапу завдання приклад буде інший. Важливо, що в рамках цього завдання дитина працюватиме тільки з виразами, що містять або дію додавання, або дію віднімання. Деякі елементи пропущено, хоча відповідь є в наявності. Цими пропущеними елементами може бути ціле число в одному з виразів, чисельник в іншому компоненті або ж знаменник – головне, що інших елементів цього ж виду достатньо, аби зрозуміти, яке саме число було пропущено. Простіше за все зі знаменником – він у дробовому компоненті має бути завжди однаковим. Для знаходження як чисельника, так і цілого, треба використати звичайні правила. Наприклад, для знаходження невідомого доданка, треба від суми відняти відомий доданок, а для знаходження зменшуваного – додати відʼємник з різницею. Коли учень вписує у порожні клітинки у прикладах числа-відповіді, то проходить на наступний етап завдання, де будуть нові виразі зі змішаними числами. Важливо, що завдяки цій вправі дитина ще краще вчиться працювати зі змішаними числами, не губитись серед великої кількості цифр, розуміти значення кожної та те, з чим саме у неї найбільш тісний звʼязок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.6
Чого не вистачає?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися