Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чим більше компонентів в математичному прикладі, тим складніше його розвʼязувати дитині. Це цілком справедливо стосується і прикладів, що містять дроби. У ході виконання цього завдання дитина вирішуватиме числові вирази, які містять як дію додавання, так і дію віднімання при тому, що працюватиме дитина саме з дробами. На екрані перед учнем міститься зображення такого прикладу – нового для кожного наступного етапу завдання. Дитина уважно вивчає приклад, дивиться, які саме дії там представлені та в якому порядку, скільки компонентів та що робити в першу чергу. Знаменники у всіх дробах однакові, тож виконання вправи зводиться до простого підрахунку одноцифрових чисельників, що зробити буде досить легко. Коли завйменники не будуть однакові, то допопможе розв'язати приклад - скорочення дробів. Отже, учень виконує по черзі всі потрібні операції, тримаючи в памʼяті ті відповіді, які зʼявляються при виконанні першої-другої математичної дії. Тобто додавання або віднімання між першими двома-трьома числами учень має виконати подумки, аби запамʼятавши результат цієї дії, виконати з нею останню. Вже її результат учень може записати, ввівши число-відповідь у порожню клітинку, яка знаходиться після знаку рівності. Складність цього завдання саме у навантаженні на увагу дитини – учень має багато інформації тримати в памʼяті виконуючи всі дії послідовно, прицьому не забуваючи, що він має справу саме з дробами, хай навіть знаменник можна ігнорувати. Відтак це завдання – прекрасний спосіб повторити основні математичні дії та звикнути до виконання багатоелементних прикладів з дробами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Дії з більше ніж 3 дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися