Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Загалом дії з дробами не відрізняються від звичайних прикладів з цілими числами ні в чому, окрім формату подання інформації. Учень має просто завжди памʼятати, що означають звичайні дроби – частини цілого. Самі ж принципи додавання та віднімання залишаються такими ж. У ході виконання цього завдання дитина зробить наступний крок у оволодінні цим, а саме – буде виконувати багатоелементні дії, розвʼязуючи приклади, що містять як додавання, так і віднімання – по дві дії в кожному виразі мінімум. На екрані перед учнем міститься зображення такого прикладу – нового для кожного наступного етапу завдання. Знаменник у всіх дробах однаковий, хоча і є особливим – це або «10», або «100». Вибір цих чисел не є випадковим – в майбутньому дитина матиме досить специфічний розділ вправ з дробами, що присвячені саме таким окремим випадкам. Отже, знаменник однаковий, значить з числівниками треба просто по черзі виконати всі вказані дії. Після знаку рівності стоїть відповідь. Аби дитина розуміла, що і у випадку багатоелементного прикладу знаменник не змінюється, він вже є на своєму місці. А от чисельник – ні, на його місці просто порожня клітинка. Учень виконує всі потрібні обчислення, після чого вводить у порожню клітинку число-відповідь. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання. Складність завдання полягає у тому, що учень має тримати в памʼяті результат першої дії, з яким вже треба виконувати дію наступну, проте ,оскільки числа у чисельнику завжди невеликі зробити це не так вже й важко.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.7
Дії з більше ніж 3 дробами зі знаменником 10/100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися