Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числовий промінь найкраще допоможе проілюструвати те, як саме відбуваються дії між числами, що входять до складу дробів. Справа в тому, що дріб по-особливому відноситься до цілих чисел. Якщо йде мова про звичайний дріб, а не мішане число чи дріб неправильного типу, то він знаходиться між нулем та одиницею. Навіть якщо у чисельнику та знаменнику сотні – він все рівно менший за одиницю за своєю природою. Відтак саме числова пряма добре ілюструє те, як саме дроби повʼязані між собою та між цілими числами. У ході виконання цього завдання дитина виконуватиме математичні дії з ними – і на числовій прямій. На екрані перед учнем міститься зображення такої прямої, яка йде від нуля і до одиниці. Вона розділена на різну кількість частин. Те, скільки частин утворюється в межах одиниці, і є знаменником. Кожен щабель підписано своїм дробом. Від одного дробу йде стрілка до іншого. Дитина має відслідкувати, куди саме йде стрілочка, би додати правильну кількість одиниць до числівника. Завдяки цій вправі дитина краще розуміє, чому саме знаменник не змінюється при виконанні тих чи інших операцій з дробом. Адже знаменник – це саме загальна кількість частин, а відтак віднімання або додавання між ними не може вплинути на значення знаменнику. Коли дитина робить всі підрахунки та вписує у порожню клітинку у прикладі, що знаходиться під дробом, число-результат, то проходить на наступний етап вправи. Там буде інший шлях стрілки та нові дроби для опрацювання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.2
Дії з дробами за числовим променем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися