Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення з десятковими дробами за механікою мало відрізняється від ділення зі звичайними, цілими числами. Числа взаємодіють точно так само: якщо поділити четвірку на двійку, то вийде двійка. Вся різниця лише у комі, яка означає розрядність. Проте ця кома є вирішальною при пошуках відповіді на приклад з діленням з десятковими дробами. Тобто, якщо ділене виглядало як «0,4», то після виконання дії ділення на «0,2», розряд частки збільшиться на один і двійка, яка буде часткою, вже належатиме до цілих чисел. Отже, дуже важливо памʼятати, що ділення на десятковий дріб збільшує розряд діленого, тоді як множення – зменшує. У цьому цікава особливість роботи з дробами цього виду. Множення зазвичай збільшує початкове число, тоді як ділення – зменшує. Стосовно цифр та їх взаємодії все так і є, проте саме ця кома плутає ситуацію і зміщує розряд таким чином, що частка більша, ніж ділене та дільник. У ході виконання цього завдання дитина переконається у цьому. На екрані перед учнем міститься приклад, де дільник – десятковий дріб. Приклад інший на кожному етапі завдання. Цифри, які входять до діленого і дільника, досить малі, тож виконати дію ділення буде легко, навіть попри те, що приклад розміщено у строку. Питання залишається лише у тому, де ставиться кома у частці. Наприклад, якщо ділене та дільник – два десяткових дроби з одною цифрою після коми, то частка буде цілим числом. Те, що серед варіантів відповіді, які знаходяться під прикладом, є саме такі числа, є головною підказкою для дитини. Учень вибирає правильну відповідь та переходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.5
Ділення з десятковими дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися