Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сума двох десяткових дробів сягає або навіть перевищує одиницю, інколи – ні. Але у виконанні цієї дії головним є те, щоб дитина памʼятала про взаємодію розрядів чисел. Наприклад, якщо додати «0,2» та «0,03», то в результаті буде «0,23», адже кожна цифра займе своє місце у своєму розряді, а от при додаванні «0,2» та «0,3» вийде «0,8». Тож тут важливо, аби учень не заплутався, памʼятаючи, скільки знаків має бути після коми в кожному конкретному випадку. У ході виконання цього завдання дитина виконуватиме додавання десяткових дробів на практиці. На екрані перед учнем міститься десятковий дріб. Аркуш з його зображенням тримає персонаж, наявність якого урізноманітнює візуальний ряд вправи, хоча й не повʼязана з математикою прямо. З-поміж прикладів, які містять дію додавання та працюють саме з десятковими дробами, дитина має вибрати той один, результатом якого  і є цей десятковий дріб. Таким чином дитина має розвʼязати не один приклад, а всі, що є варіантами для дробу в руках персонажа, але замість того, щоб ставити перед учнем таке завдання, його просять просто підібрати підходящий приклад. Тому, а також бо тільки один з прикладів дає потрібний результат, тоді як інші досить далекі від нього, дитина не відчуває особливого навантаження, сприймаючи вправу більше як гру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.1
Додавання десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися