Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Взагалі працювати з дробами, які мають однаковий знаменник досить легко – головне просто звикнути до цього формату подання інформації. Принцип загальний такий: якщо у дробів однаковий знаменник, то дріб, що є результатом математичної дії, матиме точно той самий знаменник, а всі дії виконуються тільки з числівником – це стосується як додавання, так і віднімання. У ході виконання цього завдання дитина переконається у цьому. На екрані перед учнем міститься математичний приклад, всі члени якого є дробами. Прикладів два – один з додаванням, інший з відніманням. Знаменники у межах всіх прикладів однакові. Отже, учень має ввести дріб-відповідь у порожню клітинку після знаку рівності. Для того, щоб полегшити дитині завдання, під парою прикладів є кілька варіантів відповіді. Учень натискає на один з них – і він переміщується на порожню ділянку після знаку рівності до першого числового виразу. Натискає на другий – і він переміщується до другого прикладу, теж на місце компоненту, який є результатом виразу. Вся робота виконується в межах числівника. Працюючи зі знаменником, головне лише памʼятати, аби він у відповіді співпадав зі знаменником у інших компонентах виразу. Тож залишається тільки виконати додавання або віднімання з числівниками. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії вже з іншими прикладами. Загалом ця вправа є досить проста, але при цьому – і важлива для того, щоб учень отримав потрібний досвід у розвʼязуванні прикладів з дробами, які мають однаковий знаменник.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.3
Додавання і відмання дробів з однаковим знаменником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися