Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень опанував додавання десяткових дробів, вже розбирається у цій тематиці та може виконати означену дію досить швидко, наступним кроком є ускладнення в плані збільшення компонентів прикладу. У ході виконання цього завдання дитина виконуватиме додавання з трьома і більше десятковими дробами. За механікою виконання цієї дії складнощів виникнути не має – додавання треба виконувати послідовно, всі правила дитина вже знає. Проте складність все ж є – суму додавання першої пари дробів дитина має тримати в памʼяті, аби вже до неї додати третій дріб. Якщо ж доданків чотири, то четвертий треба буде додати до наступної суми. Таким чином, необхідно зробити більше кроків для того, щоб дізнатись остаточний результат, а всі проміжні суми дитина має тримати в памʼяті. Таким чином для успішного виконання цієї вправи важливо, щоб учень не плутався у розрядах десяткових дробів. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься приклад з дією додавання та кількома доданками цього типу. Варіанти відповіді є, і знаходяться вони під виразом. Ці варіанти є головною підказкою для дитини, її важливим орієнтиром. Коли дитина виконує додавання та знаходить серед всіх варіантів одну правильну відповідь, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічну дію. Завдяки цій вправі учень навчиться простіше сприймати десяткові дроби і звикне працювати з ними, адже деякі навички можна лише напрацювати за допомогою досвіду та практики.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.5
Додавання трьох і більше дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися