Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перехід чисел між розрядами – це головна складність для роботи з будь-якими багатоцифровими величинами, чи йде мова про великі цілі числа, чи про багатоцифрові дроби. У ході виконання цього завдання дитина стикнеться з випадками, коли при виконанні тої чи іншої математичної дії доводиться робити зміни у розрядах. На екрані перед учнем на кожному етапі зображено математичний приклад, де компонентами є десяткові дроби. Учень вже знає, як з ними працювати, знає потрібні правила і те, що робота з дробами за механікою не надто відрізняється від віднімання чи додавання звичайних чисел – треба лише памʼятаи про іншу взаємодію розрядів в дробах. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти той компонент, якого не вистачає. Якщо це доданок, то треба від суми відняти відомий доданок, якщо зменшуване – додати відʼємник та різницю. Якщо ж невідомою є сума або різниця – треба просто розвʼязати приклад, обчисливши результат дії. Складність полягає у тому, щоб використати ці знання саме для дробів. Дитина має памʼятати, що додавання двох десятих, які разом дадуть більше «9» відзначиться на розряді цілих, а додавання таких цифр у розряді сотих відзначиться на десятих. Наприклад, якщо від «0,349» відняти «0,059», то в результаті вийде «0,29», адже останній розряд залишиться з нулем і писати його не буде потрібно, а з розряду десятих доведеться забрати одиницю, щоб від «14» відняти «5».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Доповнюємо приклад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися