Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кратність – це своєрідна характеристика числа, його можливість бути розділеним на число без залишку, рівно. Наприклад, число «12» є кратним «6», адже дванадцятку можна розділити на шістку без залишку, і в результаті вийде число «2». Отже кратність – це властивість чисел, їхня здатність бути поділеними на інше число. На екрані перед учнем міститься набір досить великих чисел. У формулюванні завдання, яке міститься над числовим рядом, вказано, на яку цифру мають бути поділені всі потрібні числа. Тобто, у завданні може бути зазначена цифра «7», і тоді серед всіх чисел знизу треба вибрати всі, які діляться без залишку на сімку. Учень уважно вивчає ці варіанти та пробує поділити їх на вказане число. Якщо це йому вдається, значить кратність встановлено, і це число треба виділити. Коли дитина виділяє всі підходящі числа, а на кожному етапі їх може бути кілька, то проходить на наступний етап, де як варіанти, так і зазначена в завданні цифра будуть новими. Завдяки цьому завданню дитина подивиться на процес множення та ділення під іншим кутом – з точки зору дільника. Варто памʼятати, що ділення та множення – зворотні процеси, і ділене є добутком, тоді як дільник є одним із множників. Виконуючи це завдання, ученьі підбирає добуток до одного з множників так само, як і частку до дільника. Для успішного проходження цього завдання дитина має досить добре памʼятати табличку множення, знання якої перевірятиметься по ходу руху через різні вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Кратність чисел до 12
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися