Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення десяткових дробів схоже на множення багатоцифрових чисел за одним виключенням – треба ураховувати і кому, що розділяє цілі числа від дробового компоненту. Тож фактично ця дія ще складніша, ніж множення цілих чисел: мало того, що всі розряди одного множника треба перемножити на всі розряди іншого, так ще й не помилитися, ставлячи в добутку цю кому. Проте у цьому твердженні є виключення – це випадки, коли десятковий дріб треба помножити на круглі числа з одиницею в якості єдиної значущої цифри. Множення на «10», «100» і «1000» є значно простішим, і саме цій темі присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься зображення пірамідки прикладів з дією множення. Дробовий компонент завжди один і той самий – це десятковий дріб, що може мати ціле число або ні. Він, цей дріб, множиться на «10», «100» і «1000» – на кожному поверсі цієї пірамідки інший множник. Завдання полягає у тому, щоб виконати цю дію та вписати у порожню клітинку після знаку рівності результат множення. Сама методика дуже проста. Множення на ці числа просто змінює розряд дробу, збільшуючи його настільки, скільки нулів є в наявності. Наприклад, якщо «1,4» помножити на «10», то кома «заходить» за четвірку, тобто число, яке було дробом, повністю переходить у розряд цілих чисел. Якщо ж на десятку помножити, наприклад, «0,34», то трійка стане цілим, а четвірка залишиться дробовим компонентом – але у розряді десятих. Відтак дитина, виконуючи цю вправу, вивчить, як саме множення на круглі числа впливають на дроби.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Множення десяткових дробів на 10, 100, 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися