Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить великий обсяг курсу математики у попередньому класі було присвячено вивченню таблиці множення – тобто системі множення всіх чисел першої десятки включно, власне з числом «10». Коли учень починає опрацьовувати тему множення у цьому навчальному році, він вже має знати цю таблицю дійсно добре. Але такий великий обсяг інформації варто повторити, аби дитина могла нагадати собі ці знання та знову впевнено множити. Цьому й присвячено цю вправу. На екрані перед учнем міститься приклад з множенням двох одноцифрових чисел – новий на кожному етапі завдання. Учень має просто вирішити цей приклад і вписати добуток у порожню клітинку після знаку рівності. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап. Там на дитину чекатиме новий аналогічний приклад. Всі вирази подаються безсистемно: якщо на одному рівні може бути множення двох трійок, на цьому вже «8» треба помножити на «5», а на наступному вже треба перемножити четвірку та девʼятку. Якщо при вивченні таблиці множення дитина здебільшого виконувала цю дію з числами, які йдуть по порядку, то тепер приклади не мають звʼязку між собою, що стимулює памʼять учня і змушує його краще концентруватись на завданні. Тим не менш, ця вправа є досить легкою, адже на кожному рівні треба просто виконати один простий приклад. Така простота не випадкова – це завдання представляє з себе розминку, адже в майбутньому дитина буде множити значно більші числа. Їхні компоненти, цифри, що знаходитимуться на різних розрядах, множаться так само, як і поодинокі числа, тож це завдання в будь-якому разі буде корисним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Множення до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися