Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже навчилась порівнювати різні дроби, але цього разу доведеться піти далі – порівнювати цілі приклади. Це означає, що для виконання даної дії необхідно певний обсяг інформації тримати в памʼяті. Відбувається виконання завдання наступним чином. На екрані перед дитиною міститься два приклади з десятковими дробами в якості складових елементів. Один приклад може містити дію віднімання, інший – додавання тощо. Все залежить від конкретного етапу. Вписувати результат для кожного з них не потрібно, хоча знаходити його доведеться. У порожню клітинку між виразами треба вписати один з двох знаків «більше» або «менше». Для цього учень виконує перший приклад, а результат його тримає в памʼяті. Тоді дитина вирішує другий приклад. І, маючи відповідь на обидва математичні вирази, вже ставить відповідний знак у порожню клітинку між ними. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії. Інтерес учня до виконання завдання зберігається завдяки постійній зміні дій на одному етапі в обох прикладах додавання, на іншому – віднімання, а після цього починається етап, де в одному прикладі одна дія, а в другому буде вже інша. Завдяки цьому учень має постійно зберігати максимальну концентрацію, особливо враховуючи, що в памʼяті доводиться тримати не звичайні числа, а десяткові дроби, де важливим є не лише порядок цифр, а й те, як далеко вони знаходяться від коми, в яких розрядах тощо. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.8
Порівнюємо приклади з десятковими дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися