Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вправи, які присвячені пошуку не точного числа, а приблизного значення, мають кілька переваг. Перша – суто для сприйняття дитини. Учень здебільшого має знайти точний результат тої чи іншої математичної дії. Пошук приблизної відповіді сприймається дитиною як щось значно простіше, а відтак учень відчуває менше напруження і з більшим бажанням починає працювати над таким завданням. Друга особливість полягає у тому, що при знаходженні приблизного значення дії не закінчуються на вирішенні, власне, прикладів, адже здебільшого приблизне значення потрібне як критерій для подальшої оцінки. Таким чином учень в одній вправі виконує кілька дій, але сприймає це завдання досить легко. У ході виконання цієї вправи учень шукатиме приблизне значення прикладів з десятковими дробами. На екрані перед учнем міститься пара таких – нова для кожного наступного етапу завдання. Дитина не має шукати точний результат для них. Натомість у формулюванні завдання вказано критерій, за яким треба вибрати один з прикладів. Наприклад, необхідно вибрати той вираз, результат якого більший, ніж певний десятковий дріб. Тоді дитині дійсно не треба концентруватись на точній відповіді, але приблизно оцінити результат обох прикладів доведеться. Коли дитина знайде відповідь на питання вправи та вибере потрібний вираз, то пройде на наступний етап. Користь від цього завдання не лише у додатковому тренуванні роботи з десятковими дробами, а й у тому, що учень вчиться рахувати дроби без напруження, швидко, майже інстинктивно, і з кожним наступним рівнем ця його здатність покращується.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.9
Приблизне значення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися