Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення десяткових дробів відрізняється від множення багатоцифрових чисел тільки наявністю коми, яка означає, які з цифр відображають цілі числа, а як – дробові. Проте механіка виконання самого цього процесу залишається такою ж. У ході виконання цього завдання дитина навчиться оцінювати приклади, де множниками виступають десяткові дроби. Ані знаходити точну відповідь, ані правильно ставити цю саму кому від дитини не потребується. Натомість учень має оцінити цифрові компоненти виразу та зрозуміти, скільки цифр буде у добутку. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься новий такий приклад. Під ним є кілька варіантів відповіді на питання про кількість знаків у числі-результаті. Учень може оцінити кількість цифр у добутку, звернувши особливу увагу на найбільші компоненти числа. Якщо великими є дробові компоненти, вони навіть при множенні не надто вплинуть на результат. З іншого боку, якщо останні цифри будуть нулями, то їх, за умови що йде мова саме про дробовий компонент, просто не треба писати. Тож дитина спочатку оцінює найбільші розряди, потім – найменші. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з іншим прикладом. Важливо памʼятати, що при множенні дробів, як і при множенні багатоцифрових чисел, кожен розряд одного множника перемножується на кожен розряд іншого, тож, якщо дріб має багато цифр, у добутку їх буде більше на порядок у більшості випадків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Скільки знаків?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися