Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з мішаними дробами не набагато важча, ніж зі звичайними. Проте є певна відмінність – точок концентрації уваги дещо більше. Учень виконує окремо операції по додаванню або відніманню з цілими числами, а окремо – з дробовим компонентом. Головна умова – аби лише знаменник був спільний у всіх елементах, що знаходяться в межах одного прикладу. На екрані перед учнем міститься кілька прикладів, елементами якого є мішані числа. Приклади можуть містити або дію додавання, або віднімання. Прикладів є кілька – і це не без причини. Справа в тому, що компонент цілих чисел знаходиться на іншій висоті, ніж дробовий компонент. Перед учнем багато цифр, багато числових структур. Тому ця вправа має не просто стати засобом тренування математичних навичок дитини, а й дійсно допомогти їй не губитись у різноманітті чисел, які до того ж мають і різний колір. Учень по черзі виконує всі дії, які є у цих прикладах: віднімає або додає спочатку цілі числа, потім – дробові. Всі відповіді вже є після знаку рівності, але вони переплутані місцями. Наявність цих відповідей є важливою підказкою. Якщо виразів всього лише три, значить тільки для пошуку першого результату учень має всі три варіанти. Коли дитина вже шукає відповідь на другий приклад, то вибирає між двома варіантами. Для третього прикладу відповідь стає очевидною і без виконання математичних дій. Отже, дитина, щоб перемістити на наступний етап, має просто перемістити варіанти відповіді правильно – кожну до свого виразу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.5
Сума/різниця змішаних дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися