Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконання кількох дій з дробами є досить складним з точки зору сприйняття, але не з точки зору безпосередньо самих цих дій. Тобто учень має звикнути працювати з дробами, особливо якщо в прикладі їх кілька. Дитина має виконувати з ними дії додавання та віднімання, як щось звичне, не звертаючи особливу увагу на те, що перед ним – саме дроби, оскільки для додавання та віднімання у них зазвичай знаменник однаковий, а тому всі обчислення треба виконувати тільки серед чисельників. Самі ж обчислення залишаються досить легкими. У ході виконання цього завдання зʼявиться ще одна складність – цього разу дитина розвʼязуватиме текстові задачки, що містять дроби. Згідно з умовами кожної з них учень має виконати не одну, а кілька дій, що і ускладнить виконання вправи. Дитина на кожному етапі бачить на екрані новий текст задачки з іншим сюжетом та, звісно, новими дробами. Дитина уважно читає умови вправи, після чого має зрозуміти, які дроби треба додати, а які – відняти. Всі обчислення учень проводить подумки, адже прикладу, який би містив всі числові компоненти, нема. Опираючись саме на своє розуміння вправи, дитина виконує послідовно описані у задачці дії, які потрібні для пошуку її розвʼязання, після чого вибирає з-поміж кількох варіантів відповіді той, який вважає правильним. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання. Кожна задачка супроводжується ілюстраціями, які сюжетно повʼязані з тим, про що йдеться у тексті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.9
Задачі на дії з більш ніж 3 дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися