Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вчиться використовувати для обчислення не один вид математичних дій, а відразу кілька, то необхідно, аби учень звик виконувати низку дій у правильному порядку. Важливе правило: у приладах з кількома математичними діями, де немає круглих дужок, що визначають першість дії, у множення та ділення перевага перед додаванням та відніманням. Тобто спочатку виконуються множення та ділення, а вже потім – додавання та віднімання. Варто також зазначити, що між собою ці пари дій рівноцінні, тож якщо у прикладі лише множення та ділення або лише додавання та віднімання, то виконуються вони у природному порядку. У ході виконання цього завдання дитина на практиці краще засвоїть це правило і тренуватиметься у виконанні математичних операцій з кількома елементами. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення нового прикладу з різними математичними діями, однак завжди там є або множення, або ділення. Вони виконуються першими, а вже потім з результатом цієї дії виконується додавання або віднімання. Всі числові елементи прикладу є в наявності. Бракує символів, які передають дії на письмі. Дитина аналізує результат виразу, який вже є після знака рівності, вивчає те, як саме мають взаємодіяти елементи прикладу, аби привести до цього результату, після чого переносить у порожню клітинку між тими чи іншими числами відповідний математичний символ – чи то символ множення, чи то символ ділення. Коли дитина це робить, то відновлює приклад і проходить далі, на наступний етап завдання до аналогічного виразу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Дії на множення та ділення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися