Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ігрова форма – найкращий спосіб закріплення математичних навичок та вмінь учня. Саме за допомогою цікавої та розвиваючої гри дитина покращує свої знання та вміння, але разом з тим механіка виконання вправи не є нудною та одноманітною, тож цікавість школяра до завдання не згасає. Це є суттєвою перевагою розвиваючих ігор на більшістю інших форматів математичних вправ. Ця гра має форму лото. Її мета – закріпити та покращити навички дитини по додаванню та відніманню мішаних чисел. На екрані перед школяром на кожному етапі вправи міститься зображення ігрового поля класичного лото, де на клітинках таблиці у хаотичному порядку містяться мішані числа замість звичайних номерів клітинок. Фішку лото треба помістити на одне з цих чисел, пр. чому не в хаотичному порядку, а згідно з результатами обчислень. У завданні, яке сформульовано над ігровим полем, розміщено також і приклад, де є або дія додавання, або дія віднімання це залежить від конкретного етапу завдання. Школяр обчислює результат цього виразу і знаходить у ігровому полі відповідне число на одній із клітин. Саме туди й треба перемістити фішку. Коли дитина це робить, то перемагає у грі та проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Здебільшого лото – це гра, виграш у якій залежить виключно від удачі. Цього разу саме знання та навички дитини допоможуть йому перемогти. Форма гри дає учню відчуття азарту ,яке стимулює школяра більше старатись у виконанні дії  мішаними числами. Це також допомагає урізноманітнити вивчення математики загалом, аби навчання в цілому перетворилося на гру – що дуже важливо для школяра у цьому віці. Дитині не варто сприймати математику як суху академічну науку, тож гра допоможе зробити її більш цікавою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.26
Математичне лото
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися