Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою попереднього завдання дитина дізналась, наскільки потрібним та необхідним є формат подання інформації чисел у стовпчик при множенні багатоцифрових чисел між собою. Проте є винятки, коли й у рядок множити числа теж можна цілком успішно. Йде мова про випадки, коли один з множників є круглим числом з лише однією значущою цифрою. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити добутки саме у таких прикладах. На екрані перед дитиною міститься кілька таких прикладів. Всі вони відрізняються між собою: немає однакових множників, немає співпадінь. Проте завжди один з множників є круглим числом, тоді як другий – просто звичайне багатоцифрове. Правила множення дитина вже знає. Необхідно значущий компонент помножити на багатоцифровий множник (по черзі перемноживши цю цифру на кожну цифру великого числа), після чого «дописати» відповідну кількість нулів. Наприклад, при множенні «342» на «200» треба двійку помножити на «342», а до числа-результату «684» дописати два нулі: «68 400», що й буде остаточним результатом. Відповіді до цих прикладів вже містять поряд з ними, проте у хаотичній послідовності. Перемістивши їх до відповідних виразів та поставивши до клітин після знаку рівності, дитина виконує всі приклади з множенням, закріпивши даний матеріал. Акцент у цій вправі робиться на взаємозвʼязку між величиною множників. Навіть якщо перший множник, який є багатоцифровим числом, для двох прикладів є майже однаковим, якщо другий множник сильно відрізняється у двох прикладах, то результат буде дуже далеким. Скажімо, множення «23» на «50» та «24» на «90» дає докорінно різний результат, а добуток другого прикладу значно більший за добуток першого.  

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.13
Множення двоцифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися