Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення чисел у стовпчик є темою для дитини не новою – вже досить давно учень познайомився з цим форматом подання числової інформації для виконання названої дії. Проте досі питання використання множення у стовпчик стосувалося, здебільшого, комфорту дитини та швидкості її дій. При множенні навіть багатоцифрового числа на одноцифрове лише дійсно дуже великі числа потребують цього формату, який полегшує роботу з розрядами. Більшість прикладів можна було б вирішити й у звичайному їхньому вигляді. Проте для множення двох багатоцифрових чисел формат подання їх  у стовпчик є чимось дійсно необхідним: навіть двоцифрові числа (не кажучи вже про тисячі чи сотні) перемножити між собою у рядок було б надто важко. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у множенні двоцифрових чисел у стовпчик. На екрані перед учнем міститься каркас такого прикладу з усіма докладними елементами. Тобто подаються не просто два числа одне під іншим та пряма лінія під ними замість знаку рівності. Натомість під парою чисел знаходиться наступний рівень множення з порожніми клітинками там, де будуть цифри проміжних результатів. При множенні багатоцифрових чисел треба послідовно по черзі перемножити кожну цифру першого множника на кожну цифру другого, тож таких проміжних кроків буде вдосталь. Дитина має проявити увагу, користуючись каркасом прикладу як головною підказкою. Послідовно множачи числа, дитина вводить цифри-відповіді у правильні клітини, поступово рухаючись до остаточного добутку. Коли учень знаходиться правильний кінцевий результат, то проходить на наступний етап до нового подібного прикладу. На кожному проміжному етапі будуть поряд з порожніми клітинками й ті, де є цифри – це теж підказка для учня.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.12
Множення двоцифрових чисел в стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися