Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконання дії з підвищенням розряду не є чимось новим для дитини. У минулі роки, опрацьовуючи дію множення, дитина вже стикалася з подібним завданням. Проте цього разу формат подачі інформації дещо інший, тож не можна сказати, що ця вправа є калькою на подібні з попередніх років. На екрані перед учнем на кожному етапі перед учнем міститься пірамідка з математичних прикладів, що містять дію множення. На першому, верхньому поверсі цієї пірамідки, знаходиться найменший приклад: обидва множники там представлені одноцифровими числами. Кожний наступний поверх пірамідки додає по одній цифрі до обох множників. При цьому перший отримає додатковий нуль (тобто росте розряд числа), а другий отримує ще одну таку ж цифру. Так на верхньому поверсі множник «3» перетворюється на «33» на наступному і на «333» на третьому поверхах. Відтак дитині доводиться водночас згадувати та опрацьовувати відразу дві теми: множення на круглі числа та множення на числа, які складаються з цифр, що повторюються. Після кожного виразу є знак рівності. Дитина сама має вписати у порожню клітинку після цього знаку число, котре є результатом прикладу. Коли учень зробить це для всіх виразів у піраміді, то пройде на наступний етап завдання, де у подібній структурі будуть вже зовсім інші приклади з новими цифрами, хоча те, як вони змінюються на кожному поверсі, залишиться таким самим. Починати виконувати завдання слід з найвищого поверху, адже це простіше за все. Кожен попередній рівень стане підказкою для наступного, завдяки чому вдасться уникнути помилок, якщо, звісно, дитина буде досить уважною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.3
Множення із підвищенням розряду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися