Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення круглих чисел є досить простим. Як відомо дитині, множення будь-якого числа на нуль дає нуль, але при цьому множення числа на кругле збільшує розрядність першого множника на відповідну кількість нулів. Так «3» при множенні на «6 000» дає у результаті «18 000», тобто добуток є тим самим числом «18», до якого ще «дописується» три нулі від другого множника. Раніше, виконуючи дію множення з круглими числами, учень мав просто запамʼятати цей принцип та закріпити його на практиці. Цього разу виконання даної дії є не таким легким, адже обидва множника є круглими і досить великими числами. На кожному етапі перед дитиною міститься пара множників, кожен з яких має значущу цифру та кілька нулів. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб дати відповідь на питання: скільки нулів буде у числа, яке є результатом цього множення. Отже, знаходити сам добуток не є необхідним – достатньо просто вказати на кількість нулів у ньому, вибравши відповідне число з-поміж кількох варіантів. Зробити це вкрай просто: треба лише додати ці нулі. Якщо перший множник мав три нулі, а другий – чотири, то у добутку їх буде вже сім. Виключенням є випадки, коли значущі цифри, з яких починаються ці числа, самі по собі при множенні дають кругле число. Наприклад, якщо помножити «4 000» на «5 000», то нулів буде не шість, а сім, адже добутком є число «20 000». Тому, хоча вписувати остаточний результат дії множення дитині й не треба, виконати обчислення учень все ж має, аби уникнути прикрої помилки. Коли дитина вибирає число нулів у добутку одного прикладу, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії для іншого прикладу.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.4
Множення круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися