Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина познайомиться із множенням за допомогою прямокутника. Цей формат використовується значно рідше тому, що він не є дуже зручним для записування, а дитині не надто легко зрозуміти сам принцип обчислень за допомогою цього інструменту. Проте, якщо учень у цьому досягає успіхів, то навіть робота з великими числами втрачає особливу складність. На екрані перед учнем міститься такий квадрат. На кожному етапі новий. Сам приклад у рядковому форматі подається поряд. Квадрат розділено на менші квадратики за кількістю цифр у множниках: у горизонталі цифри, що входять до складу першого числа, а у вертикалі – другого. Вочевидь, цей спосіб множення підходить тільки для чисел, які мають однакову розрядність, тобто, скажімо, для двох трицифрових чисел або двох шестицифрових. Втім, тут дитина працюватиме з меншими числами. Квадрат розділено на діагоналі, і вони разом з іншими лініями формують сектори. У кожному – своя цифра. Знаходячи суму всіх чисел діагоналі, учень вписує ці числа у порожні клітинки по іншу сторону від чисел квадрата. Ці цифри і входять до складу добутку. Їх треба вписати у правильному порядку, йдучи зверху вниз та зліва направо. Цифри, які входять до складу числа-відповіді, знаходяться по той бік квадрата. Важливо памʼятати, що як розміщення цифр множників, так і розміщення цифр добутку має відбуватись саме у звичайному напрямку, вказаному вище. Коли учень у звичайний приклад впише відповідь, розмістивши цифри у правильному порядку, то пройде на наступний етап до нового квадрата.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.10
Множення за допомогою прямокутника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися