Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення і діленні є діями протилежними, а відтак і взаємоповʼязаними. Цей звʼязок можна ефективно використати для перевірки правильності. У ході виконання цього завдання дитина перевірятиме правильність множення за допомогою дії ділення. На екрані перед учнем міститься зображення математично прикладу з множенням, який вже було розвʼязано. Добуток знаходиться на своєму місці після знаку рівності, проте треба перевірити його правильність. Як відомо, множники є рівнозначними, тож незалежно від їхнього прядку добуток не зміниться. Відтак перевірити правильність прикладу можна двома способами. Перший полягає у тому, щоб добуток розділити на перший множник. Якщо в результаті вийде другий, значить приклад правильно розвʼязаний. Другий спосіб подібний: треба той самий добуток розділити вже на інший множник. Якщо в результаті в якості частки залишиться перший, значить, все правильно. Під прикладом з множенням є каркаси двох прикладів з діленням. Відповідні числа вже стоять в обох з них на місцях дільників. Залишається тільки ввести у кожний приклад ділене та частку. Коли дитина заповнює порожні клітинки в обох прикладах та пересвідчується у правильності виразу з дією множення, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії. Ця вправа дає дитині можливість краще зрозуміти взаємозвʼязок між множенням та діленням, а також те, яку роль грають числа у цьому звʼязку в залежності від свого місця. Важливо, що учень не просто має вписати числа у порожні клітинки бездумно, а дійсно розвʼязати приклади з діленням, аби переконатись у правильності першого виразу, памʼятаючи: добуток є діленим, а дільник та частка можуть мінятись місцями.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.18
Перевірка прикладів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися