Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математика – наука точна, і здебільшого всі завдання в її рамках вимагають пошуку точної відповіді, конкретного числа-результату. Однак, інколи можливість приблизно оцінити результат є не менш важливою. Вміння знаходити приблизний результат є необхідним відразу у кількох різних випадках. Перше за все, йде мова про такі приклади, де визначити відповідь відразу надто складно, наприклад, при множенні двох великих мішаних чисел, де порозрядне множення ускладнюється ще й необхідністю визначити місцеположення коми у добутку. Також оцінка приблизного результату є більш важливою тоді, коли акцент при вивченні тієї чи іншої теми робиться на швидкість та тренування орієнтації у числах, адже з часом стає достатньо і просто одного погляду на вираз, щоб вже приблизно зрозуміти добуток, частку, суму чи різницю його елементів. Ця вправа й присвячена пошуку приблизного результату у випадку з множенням двох мішаних чисел. На екрані на кожному етапі перед учнем міститься пара таких чисел. Оскільки приклад подається у рядковій формі, швидко та ефективно визначити добуток є надто складним для учня. Однак, він може оцінити приблизний результат. Під прикладом міститься два варіанти відповіді. Обидва орієнтуються на певне число. Перший варіант означає, що добуток більший за вказане число, а другий – що менший. Дитина має зорієнтуватись у числах, зрозуміти, яким буде добуток хоча б приблизно і зробити свій вибір, після чого почнеться наступний етап вправи, де буде вже інша пара мішаних чисел.  

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Приблизний результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися