Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, що присвячені тренуванню виконання додавання та віднімання з десятковими числами, що містять як цілу частину, так і дробовий компонент. У ході виконання цієї вправи учень буде сам складати приклад, тож завдяки незвичній механіці розвʼязування поставленої задачі учень буде з цікавістю підходити до кожного наступного рівня. На екрані перед дитиною міститься зображення робочої зони з кількома десятковими числами у ній. Над нею є формулювання вправи, де вказано число-результат. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб серед поданих нижче чисел вибрати ті, які зможуть підійти до вказаного у завданні. Наприклад, якщо там сказано, що десяткове число є результатом додавання, то учень має підібрати пару доданків, що в сумі дають саме цей дріб. Якщо ж там сказано, що дане число – результат віднімання, то школяр шукає зменшуване та відʼємник. Коли учень знаходиться ці числа, то натискає на них і таким чином виділяє. Далі, якщо дитина впоралась і відразу правильно визначила потрібну пару дробів, починається наступний етап, де буде новий набір чисел як у завданні, так і у робочій зоні, а також нова дія, описана на рівні. Для того, щоб успішно знайти пару потрібних чисел, дитина має добре орієнтуватись у десяткових дробах, розуміючи, приблизно які потрібні складові для того, щоб дати в результаті число із завдання. Коли учень окреслить коло підходящих дробів, то виконає потрібні дії з ними – віднімання або додавання, аби переконатись у своїй правоті. І вже після цього ці числа слід виділяти. Завдяки великій кількості дробів дитина тренується виконувати дію додавання або віднімання більш впевнено та швидко.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Складаємо приклад з десятковими дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися