Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як школяр виконав низку звичайних математичних прикладів, де працювати треба було лише зі звичайними дробами, отримані навички треба закріпити та покращити через розвʼязування задачок з цими ж елементами. На кожному етапі вправи міститься задачка, згідно з умовами якої необхідно виконати ту чи іншу операцію з дробами, котрі мають спільний знаменник важлива особливість таких задачок у наступному: всі вони різні за сюжетом та описом предметів, частини яких вони описують, але в жодний приклад, який потрібно виконати для пошуку відповіді на задачку, не вказується прямо. Натомість школяр має сам зрозуміти, яку дію необхідно виконати для того, щоб знайти відповідь на питання. Всі обчислення дитина теж виконує подумки. Втім, складнощів з цим не буде, адже додавання та віднімання звичайних дробів зі спільним знаменником надзвичайно просте за механікою виконання: знаменник у дробі, який є результатом обчислень, залишається таким самим, як і у компонентів прикладу, тоді як всі операції робляться з чисельником. Той в свою чергу, здебільшого, представляє собою невелике, одноцифрове число, а додавання чи віднімання одноцифрових чисел – це програма першого класу. Крім того, під умовами задачки міститься кілька варіантів відповіді, на які школяр може орієнтуватись у своїх обчисленнях. Загалом, мета цієї вправи – продемонструвати, коли саме у житті додавання та віднімання дробів необхідне, адже дійсно ситуації, описані у сюжетах задачок, є цілком життєвими. А головне – ця вправа дозволяє попрактикуватись у додаванні та відніманні дробів,  маючи можливість відволіктись на цікавий та казковий сюжет, що важливо, перш за все, для збереження цікавості школяра до математики.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Задачі на додавання і віднімання дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися