Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десяткові дроби цікаві тим, що досить часто містять як цілу, так і дробову частини, і, на відміну від мішаних чисел, візуально вони схожі. Дитині може навіть здатись, що у багатоцифровому числі просто поставили кому між двома цифрами – і все. Однак, це не так: характер як цілої, так і дробової частин визначає розташування дробу на числовій прямій, у чому школяр й переконається у ході виконання цього завдання. На екрані міститься зображення числової прямої, а точніше – іншої її частини для кожного наступного етапу завдання. Наприклад, на одному рівні може бути частина променя від числа «5» до числа «7», і між кожною парою цілих чисел ще є десять менших частинок. Під числовою прямою знаходяться десяткові дроби, які можуть мати різні елементи як на цілій, так і на дробовій частині. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб перемістити ці дроби на їхні місця до числової прямої. При цьому у виконанні завдання є складність: порожніх ділянок, куди можна перемістити ці дроби, більше, ніж їх самих. Тож школяр має уважно проаналізувати кожен варіант та знайти його місце, не маючи ніяких підказок. Для цього спершу аналізуємо саме цілу частину. Дріб «5,4» є більшим, ніж «5», але меншим, ніж «6». Коли дитина зрозуміла, між якими цілими числами має бути дріб, залишається вирахувати кількість ділянок між ними відповідно до числа, яке є дробовим компонентом. Наприклад, якщо йде мова саме про «5,4», то учень відраховує четвертий відрізок від п’ятірки і ставить дріб під відповідну риску. Коли дитина розсортує всі дроби, то пройде на новий етап, де буде нова частина числової прямої, а крім того зміниться ще й кількість відрізків між цілими числами, тож школяр навчиться визначати місце будь-якого десяткового дробу.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.11
Десятковий дріб на числовому промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися