Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень займається розвʼязанням математичних задач, то найчастіше робота полягає у тому, щоб знайти відповідь на приклад, тобто результат тої чи іншої дії або набору математичних дій. Однак, ця вправа має дещо іншу структуру, що лише посилює цікавість учня до виконання завдання, а крім того дозволяє по-новому подивитись на опрацьовану тему. На екрані перед дитиною міститься зображення робочої зони з кількома мішаними числами. Вони розташовані у стовпчик, і кожне таке число є відповіддю для одного з прикладів. Тобто цього разу замість того, щоб підбирати варіант результату до прикладу, учню треба підібрати приклад до вже готової відповіді. Варіанти містяться поза робочою зоною. Важливо, що кількість варіантів співпадає з числом прикладів. Таким чином, коли школяр виконає потрібні обчислення, аналізуючи кожен варіант по черзі, та підбере потрібний вираз до першої відповіді, варіантів для другого дробу залишиться лише два. А коли школяр підбере другий приклад до наступного дробу, то автоматично підбере й приклад для третього, адже залишиться лише один вираз. Однак, такою підказкою слід користуватись, все рівно розвʼязуючи завдання та приділяючи увагу кожному виразу, аби покращити практичні навички додавання та віднімання дробів – тобто тому, чому присвячені всі ці вирази. Коли дитина розсортує всі приклади до відповідних результатів, то пройде на новий етап, де треба буде виконати аналогічний набір дій. А для того, щоб зацікавити учня ще сильніше, кожен набір прикладів супроводжується зображенням персонажа – наприклад, казкової тваринки або іншого симпатичного героя. Наявність цього героя посилює й інтерактивність завдання.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.4
Дії з мішаними числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися