Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо одне з попередніх завдань було присвячено виконанню прикладів із дією ділення, де десятковим числом було лише ділене, то у цьому випадку школяр зіштовхнеться з виразом, де таким дробом виступає вже дільник, що дещо складніше. На кожному етапі є по одному прикладу такого типу. Дитина бачить ділене, дільник та має вписати у порожню клітинку після знаку рівності число, яке є результатом прикладу, тобто є часткою. Для того, щоб виконати дію ділення правильно, учень має подумки «посунути» кому на стільки знаків направо, наскільки це треба, щоб дільник став цілим числом. До діленого треба подумки додати відповідну кількість нулів. Далі школяр виконує обчислення, після чого вписує частку, не забуваючи про кому. Складність виконання цього завдання як раз і полягає у тому, щоб не переплутати, де саме вона має бути. Щоб себе перевірити, можна спробувати, вписавши частку, помножити на неї дільник. Якщо в результаті вийде ділене, а не число, в «10» разів менше або більше, можна підтверджувати відповідь й рухатись далі. Також школяр має памʼятати, що ділення на десяткове число збільшує розрядність, а не зменшує. Тобто, якщо «63» розділити на «0,9», то в результаті буде «70», а якщо на «0,09», то часткою буде число «700». Крім того, цікавим випадком є ділення одиниці на десятковий дріб з цілим компонентом – в такому випадку частка завжди менша, ніж одиниця. Скажімо, якщо «1» розділити на «1,25», то частка – число «0,8». Таким чином, ця вправа остаточно закріплює навички роботи з розрядами при виконанні ділення з десятковими числами, що знадобиться учню в майбутньому, під час виконання інших завдань, які повʼязані з цією темою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.12
Ділення цілих чисел на дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися