Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для того, щоб посилити цікавість учня до виконання завдання та заохотити його до використання математичних навичок у житті, деякі вправи мають посилений акцент на ігровому аспекті, і це завдання – одне з них. На екрані міститься зображення трьох пар танцюристів, які змагаються за золотий кубок, що знаходиться поряд  з ними. Перше, на що звертає увагу дитина, це різноманіття образів: всі пари відрізняються між собою, не знайти двох однакових чи подай навіть сильно схожих танцівників; кожна пара виконує свій танцювальний рух, кожна має свою кольорову гаму. Це додає візуальному ряду не лише різноманіття, а й динаміки. Легко уявити, як ці статичні фігурки рухаються на танцполі. Під кожною парою є свій математичний приклад. У виразах може бути як дія множення, так і дія ділення, але у них є дещо спільне: елементами числових виразів завжди є саме десяткові числа. Над цією композицією знаходиться формулювання завдання, де вказується, яка з пар перемогла: та, результат прикладу під якою є найбільшим або ж та, результат виразу під якою навпаки – є найменшим. Щоб зробити правильний вибір учень може піти двома шляхами. Перш за все, дитина може розвʼязати по черзі кожен з прикладів. крім того, школяр може замість цього проаналізувати всі ці вирази, щоб оцінити, який з них дасть більший, а який – менший результат. При цьому дитині доведеться порівнювати приклади з різними діями, що у випадку з десятковими добами не так просто, адже при ділення на числа, менші, ніж «1», ділене збільшується у розряді, а при множенні – зменшується, і учень має памʼятати про це. Коли школяр робиться вій вибір, то проходить на новий етап завдання, де буде нова трійка пар, інші приклади та нова мета пошуків.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.19
Гра «Змагання прикладів»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися