Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує кілька різновидів дробів: звичайний дріб із чисельником та знаменником, неправильний дріб, де знаменник менший, ніж чисельник, мішане число, яке містить також і цілий компонент. Однак, досить істотно виділяється десятковий дріб. Справа в тому, що він досить зручно та ефективно поєднується з цілим числом, утворюючи структури на кшталт «12,451» або «1,49» тощо. Як ціла, так і дробова частини мають свої розряди. З розрядами цілих чисел дитина знайома з першого класу. Розряди дробових визначаються знаменником, який мав би бути, якби ці дроби перевести у формат звичайних. Відразу після коми знаходиться розряд десятих, далі – сотих, потім – тисячних, десятитисячних, ста тисячних – і так далі, до безкінечності. Відповідно, десяткові дроби треба вміти правильно читати та зображати за описом, чому й присвячено це завдання. Якщо у ході виконання попередньої вправи дитина тренувалась відтворювати дріб за зображенням, то тепер необхідно буде виконати зворотну дію – зобразити графічно десятковий дріб, який подається числом. На екрані перед учнем міститься зображення стовпчастого графіку, де кожен стовпчик має назву, відповідну цілому або дробовому розряду. Над цим графіком міститься зображення дробу, який треба опрацювати. Школяр читає дріб, після чого аналізує кожен його розряд окремо, ставлячи висоту стовпчиків з назвами цих розрядів на відповідну висоту. Наприклад, якщо дріб «14,4», то стовпчик, що показує розряд десятків має бути на висоті одиниці, а стовпчик, який відповідає за розряд десятих – на висоті четвірки. Таким чином, хоча при називанні дробу цілу та дробову частини називаються двома числами, при їх графічному зображенні кожен розряд відокремлюється.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Графічне зображення десяткового дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися